Inwentaryzacja | kompleksowa obsługa wyposażenia Realizacja Inwentaryzacji w szkole, przedszkolu lub firmie:

CZAS - Inwentaryzacja może być przeprowadzona w sposób tradycyjny albo za pomocą narzędzi informatycznych, które wspomagane przez odpowiedni sprzęt elektroniczny znacznie przyśpieszą i ułatwią całą pracę. O ile niewielkie podmioty mogą pozwolić sobie na ręczne sprawdzanie wszystkich składników aktywów to już większe firmy (placówki) nie są w stanie bez szwanku dla normalnego toku pracy dokładnie zbadać rzeczywisty stan majątkowy firmy (placówki).

WYGODA - Zastosowanie nowoczesnych metod opierających się na wykorzystaniu kodów kreskowych jako identyfikatora składników aktywów stało się koniecznością. Inwentaryzacja elektroniczna często jest wybierana jako wygodniejsza opcja także w mniejszych firmach, szkołach, przedszkolach, żłobkach pozwalając na oszczędność czasu i sporą wygodę członków komisji inwentaryzacyjnych.

NOWOCZESNE URZĄDZENIA - Mobilne czytniki kodów kreskowych w które opatrzone są towary handlowe, a także inne składniki majątku ułatwia pracę członka komisji inwentaryzacyjnej. Pełna elektronizacja inwentaryzacji to jednak działanie bardziej złożone. Przygotowanie się do takiego badania wymaga podjęcia pewnych działań już na wcześniejszym etapie.

SPRYTNE OPROGRAMOWANIE - Jednym z elementów jest zaopatrzenie firmy (placówki) w odpowiedni program do obsługi inwentaryzacji i gospodarki aktywami. Oprogramowanie współdziałając z urządzeniami elektronicznymi umożliwi przygotowanie i wydrukowanie kodów kreskowych którymi opatrzyć można praktycznie każdy element materialnych aktywów firmy(placówki). Takie działanie firmy(placówki) pozwoli na szybkie sprawdzenie bieżącego stanu posiadania w momencie przeprowadzania inwentaryzacji. Na ten moment firma(placówka) musi już posiadać czytniki kodów kreskowych. Za pomocą mobilnych terminali można sczytać kody kreskowe w sposób szybszy i łatwiejszy niż tradycyjnymi metodami organoleptycznymi. Niezwykle ważna jest kompatybilność poszczególnych urządzeń i oprogramowania pozwalająca na przesyłanie zebranych danych pomiędzy urządzeniami, opracowywanie ich oraz tworzenie potrzebnych w dalszych pracach wydruków. Generowany elektronicznie raport pozwala na porównanie sprawdzonego stanu rzeczywistego ze stanem księgowym i rozliczenie powstałych różnic doprowadzając do zgodności stanu ewidencyjnego z rzeczywistością.

Zakres usług:
               
              - spis wyposażenia oraz środków trwałych,
                - znakowanie kodami kreskowymi,
                - tworzenie kartotek ilościowych, ilościowo-wartościowych oraz środków trwałych,
                - ustalanie braków oraz nadwyżek,
                - przepisywanie ksiąg  inwentarzowych do systemów komputerowych
                  (bez względu na posiadany system)               
Oprogramowanie:
 
              wdrażania systemów informatycznych ( m.in. Wyposażenie ProgMan , Inwentarz Vulcan . )
                - koordynacja wprowadzania danych ,
                - pomoc merytoryczna oraz techniczna,

Doświadczenie:
 
Posiadamy przeszło 10-cio letnie doświadczenie w realizacji inwentaryzacji. Wielokrotnie nasze działania były pozytywnie oceniane przez audyty urzędów miast, gmin lub kontroli wewnętrznych. Zakres prac dostosowany jest do Państwa potrzeb. Oprócz kompleksowej inwentaryzacji służymy doradztwem w przypadku samodzielnych działań. Zespół działu inwentaryzacji liczy 5 wykwalifikowanych osób, dzięki czemu w krótkim czasie realizujemy zlecone usługi na terenie całego kraju.
 
 
 
 W celu otrzymania kalkulacji wykonania spisu z natury bądź inwentaryzacji prosimy o kontakt
 
z kierownikiem działu Marcinem Kozłowskim tel 668 367 778, e-mail: m.kozlowski@tmpsc.pl  

 
 
Wspomaganie ewidencji:

opis DRUKARKI KODÓW KRESKOWYCH

opis KOLEKTORY DANYCH | CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH

opisOPROGRAMOWANIE PROGMAN


               
 
 
  Księgi inwentarzowe nie spędzą już snu z powiek.
 
Aktualności
[2017|07|14|]
Dofinansowanie dla szkół.

[2017|06|29|]
Wprowadzenie protokołu TLS 1.2.

[2017|06|01|]
Weryfikacja podpisu elektronicznego.

[2017|05|30|]
Liga Piłkarska Przedszkolaków Piątkowo 2017
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TMP S.C.

(61) 657 62 25
biuro@tmpsc.pl
Adres:
Starowiejska 8
61-664 Poznań
woj. wielkopolskie
NIP:
9720994186
Strefa klienta:
TMP s.c.
Nasze aplikacje:
TMP s.c.
iPoradnia