Aplikacje internetowe

CRM to skrót od nazwy Customer Relationship Management, czyli Zarządzanie Relacjami z Klientami. Zarządzanie relacjami z klientami oznacza:
  • Kontrola kontaktów z klientami
  • Kontrola zadań wykonywanych w ramach obsługi klientów przez pracowników firmy
  • Kontrola projektów obsługiwanych przez pracowników firmy
  • Możliwość udostępniania wszelkiego rodzaju dokumentów we wdrożonym juz systemie informatycznym


Wdrożenie Systemu CRM to przeniesienie wszystkich danych o klientach oraz informacji o procesach związanych z obsługą klienta do aplikacji informatycznej. Dostęp do informacji o klientach oraz prowadzonych projektach może mieć każdy z pracowników firmy. Jednocześnie w systemie użyte są zaawansowane mechanizmy autoryzacji użytkowników, dzięki czemu informacje nie dostaną się w nie powołane ręce.

System eCRM, to aplikacja do zarządzania relacjami z klientami. Jej obsługa jest bardzo łatwa, wręcz intuicyjna. W podstawowej wersji istnieje możliwość określania uprawnień dla grupy użytkowników i administratorów. Pośród funkcjonalności należy zwrócić uwagę na m.in.: możliwość publikacji dokumentów w systemie; możliwość wysłania wiadomości e-mial do określonej grupy klientów; newsletter; kalendarz; etc.Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej w postaci elektronicznej. Biuletyn ten składa się z witryn WWW, na których władze publiczne oraz inne podmioty wykonujące zadania publiczne udostępniają informacje publiczne wymagane przez polskie prawo.

Głównym zadaniem strony głównej BIP, na której się obecnie znajdujesz, jest udostępnianie:
adresów stron BIP podmiotów zobowiązanych do prowadzenia Biuletynu,
podstawowych danych teleadresowych tych podmiotów oraz informacji o redaktorach stron podmiotowych BIP.

Obecnie dostęp do informacji o podmiotach jest możliwy przez spis podmiotów, mapę i moduł wyszukujący. Przeczytaj wprowadzenie do Biuletynu Informacji Publicznej.

 


 Portfolio / Pozycjonowanie / Sklep internetowy / Aplikacje internetowe

Aktualności[2019|02|01|]
Stanowisko: monter/instalator
Strefa klienta:
TMP s.c.
Nasze aplikacje:
TMP s.c.
iPoradnia

Nasza Grupa