Obsługa informatyczna | Outsourcing IT , Help Desk


Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu obsługa informatyczna, którą realizujemy, zawsze jest wsparciem wspomagającym rozwój przedsiębiorstw prowadzonych przez naszych Klientów. Outsourcing IT pozwala bowiem na pozostawienie w rękach ekspertów kluczowych kwestii związanych z funkcjonalnością, płynną pracą oraz bezpieczeństwem narzędzi technologicznych, z których korzystamy. Usługa ta wiąże się z przekazaniem sprzętu komputerowego oraz infrastruktury sieciowej pod całkowitą opiekę firmy zewnętrznej, a konkretnie – zespołu ekspertów TMP. W praktyce taka współpraca oznacza dla Państwa m.in. stałą współpracę z grupą specjalistów oraz znaczną redukcję kosztów.


Dynamiczny rozwój Państwa firmy wiążę się z koniecznością panowania nad sprzętem komputerowym oraz zasobami sieciowym. Niejednokrotnie jest to wyzwanie wymagające od przedsiębiorcy sporych nakładów finansowych. My jednak pragniemy dać Państwu rozwiązanie, które zredukuje koszty i zapewni usługi outsourcingowe IT na najwyższym poziomie. Szybki dostęp do pomocy specjalistów, który gwarantujemy, minimalizuje straty generowane przez awarie i przestoje. Oznacza również możliwość płynnego realizowania biznesowych zadań, co bez wątpienia przełoży się na zyski.


Zapewnij ciągłość pracy, szybką i skuteczną reakcję na zgłoszenie serwisowe, bezpieczeństwo danych oraz profesjonalne doradztwo w dziedzinach IT. Nie ponosząc kosztów związanych z utrzymaniem działu IT.


Nasza firma świadczy usługi związane z kompleksową obsługą informatyczną firm na terenie Poznania i Wielkopolski.


Zapewniamy serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania, administrację serwerami i siecią komputerową.

Gwarantujemy pomoc techniczną również w formie pomocy zdalnej - Help Desk.


Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji tel. 61 657 62 25


 

 

Aktualności[2019|02|01|]
Stanowisko: monter/instalator
Strefa klienta:
TMP s.c.
Nasze aplikacje:
TMP s.c.
iPoradnia

Nasza Grupa